XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Plastic Surgery

  2018-09-27 - 2018-09-30

     Hotel Hilton Warszawa, Grzybowska 63, Warszawa,

How satisfied are you with this event?
   Rate event   

Piąty Środkowoeuropejski Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

XVIII MiędzynarodowyKongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (Piąty Środkowoeuropejski Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging) odbędzie się w dniach 27-30 września 2018 roku w Warszawie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej (UIME). Podczas Kongresu odbędzie się: XIII Międzynarodowa Konferencja „Lasery i inne źródła energii w Medycynie Estetycznej". Miejscem obrad będzie Centrum Kongresowe Hilton, przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie.


Do udziału zostało zaproszonych wielu znamienitych specjalistów medycyny estetycznej i anti-aging z kraju i z zagranicy. Uczestnicy Kongresu doceniają stały, wysoki poziom merytoryczny wykładów, innowacyjność tematyczną, nowoczesną formę przekazu, dużą ilość ciekawych workshopów prowadzonych przez najlepszych w świecie ekspertów oraz bogatą, poszerzającą się co roku ofertę wystawców. Tegoroczny Kongres zgromadzi wielu lekarzy praktyków zajmujących się medycyną estetyczną m.in. dermatologów, chirurgów naczyniowych, chirurgów plastycznych, internistów, specjalistów medycyny rodzinnej i wielu innych specjalności.


Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej jest najważniejszym i największym tego typu wydarzeniem w Polsce oraz Środkowej Europie.

Film z ubiegłego roku

Map & Directions

Addresses

Address
Grzybowska 63
00-844 Warszawa

 Warszawa   

Discussion to topic

Confirmed attendees
Katarzyna Wrzosek


Organizer
Magdalena Żdżalik
Proces rejestracji uczestników oraz sekretariat kongresu, szczegóły logistyczne
sekretariat@ptmeiaa.pl
+48 691 054 696
Organizer's website
Event languages
  • English
  • Polski
Specialties
  • Plastic Surgery