FORMÉ Clinic
Patientenerfahrungen und Empfehlungen
Bewertung anzeigen   Bewerten
Brustvergrößerung 67 Fettabsaugung 46 Augenlidstraffung 42 Bauchstraffung 39 Nasenkorrektur 34 Facelifting 27 Bruststraffung 16 Otoplastik (Ohrenkorrektur) 9 Brustverkleinerung 8 Bruststraffung mit Implantat 8 Tumeszenz Liposuktion 6 Oberlidstraffung 6 Mommy makeover 5 Gynäkomastie Behandlung 3 Oberarmstraffung 3 Schamlippenverkleinerung 3 Behandlung der Hyperhidrose 3 Water-jet– Liposuktion 3 BOTOX 2 Brustvergrößerung(Lipofilling) 2 Hautwucherungen entfernen 2 Hyaluronsäure – Faltenfüller 2  2 Halslifting 2 Mastektomie 2 Handchirurgie 1  1  1 Miniabdominoplastik 1 Nicht-invasive Behandlungen der ästhetischen Gynäkologie 1 Minilift - Lifestyle-Lifting 1 Nasennachkorrektur 1 Septoplastik 1 Lippenlifting 1 Unterlidstraffung 1 Karpaltunnelsyndrom 1  1  1 Narbenbehandlung 1 Herausnahme eines Implantats 1 Radiofrequenz Liposuktion 1 Gesichtsimplantate 1 Nicht-invasives Lifting 1 Regeneris 1 Lipofilling 1 Alle Kategorien
Nichtchirurgische Faltenbehandlung - BOTOX® / DYSPORT®    
  5 von 5 Sternen
“39 let a po aplikaci opět o několik let mladší”
05.05.2017 | MUDr. Petr Jan Vašek | Gesendet von Martini aus Prague, Tschechien (CZ)
Navštívila jsem kliniku Formé již podruhé a jsem s aplikací naprosto spokojená! Profesionální a milý přístup MUDr. Petra Jana Vaška jak u konzultace, tak u zákroku. I personál kliniky je velmi příjemný. Nemohla jsem si vybrat lépe a vřele doporučuji! A bez vrásek jsem až půl roku!
Nichtchirurgische Faltenbehandlung - BOTOX® / DYSPORT®    
  5 von 5 Sternen
“Botox do obličeje”
29.10.2014 | Gesendet von Pekackova
Do Formé Clinic docházím pravidelně na botox do čela. Jsem maximálně spokojená nejen s botoxem jako takovým, ale také s celým personálem Formé Clinic. Botox mi vydrží více jak půl roku - to se mi u jindne aplkovaného botoxu nestávalo.
Bewerten