FORMÉ Clinic
Patientenerfahrungen und Empfehlungen
Bewertung anzeigen   Bewerten
Brustvergrößerung 66 Fettabsaugung 45 Augenlidstraffung 41 Bauchstraffung 38 Nasenkorrektur 34 Facelifting 28 Bruststraffung 16 Bruststraffung mit Implantat 9 Otoplastik (Ohrenkorrektur) 9 Brustverkleinerung 8 Oberlidstraffung 7 Tumeszenz Liposuktion 6 Mommy makeover 5 Water-jet– Liposuktion 4 Gynäkomastie Behandlung 3 Oberarmstraffung 3 Schamlippenverkleinerung 3 Behandlung der Hyperhidrose 3 BOTOX 2 Brustvergrößerung(Lipofilling) 2 Hautwucherungen entfernen 2 Hyaluronsäure – Faltenfüller 2  2 Halslifting 2 Mastektomie 2 Handchirurgie 1  1  1 Miniabdominoplastik 1 Nicht-invasive Behandlungen der ästhetischen Gynäkologie 1 Minilift - Lifestyle-Lifting 1 Nasennachkorrektur 1 Septoplastik 1 Lippenlifting 1 Unterlidstraffung 1 Karpaltunnelsyndrom 1  1  1 Narbenbehandlung 1 Herausnahme eines Implantats 1 Radiofrequenz Liposuktion 1 Gesichtsimplantate 1 Nicht-invasives Lifting 1 Regeneris 1 Lipofilling 1 Alle Kategorien
Mastektomie    
  5 von 5 Sternen
“Profylaktická mastektomie - muteace genu BRCA”
08.06.2020 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Registrierter Benutzer aus Berlin (mit Stadtbezirken), Deutschland (DE)
Výsledky genetických testů bohužel prokázaly přítomnost mutace genu BRCA 1 jak u mé mamky tak i u mne a mé mladší sestry. Rozhodnutí bylo jednotné a rychlé - profylaktická mastektomie. Ale objednací doba u fakultních nemocnic je příliš dlouhá, proto jsme se rozhodly pro provedení výkonu na soukromé klinice FORMÉ CLINIC v Praze. Na klinice Formé jsem absolvovala profylaktickou mastektomii s okamžitou náhradou implantáty.Nejedná se o žádný kosmetický zákrok ale o náročnou operaci s následnou rekonstrukcí prsů. Operace se ujal MUDr. Bayer a musím uznat, že odvedl vynikající práci. Prsa vypadají mnohem lépe než před zákrokem, jsou větší a pevnější a celkový vzhled předčil mé veškeré očekávání. Na této klinice strach a obavy nemají absolutně žádné opostatnění, strávila jsem zde 3 noci a po celou dobu mi byla poskytována maximální péče. Starostlivost a příjemné chování personálu, profesionální přístup a dokonalý servis po celou dobu pobytu si rozhodně zaslouží to nejlepší hodnocení. Jsem přesvědčena, že stejný názor bode mít i mamka se sestrou. Ráda bych touto cestou poděkovala celé klinice za umožnění tohoto výkonu a přeji vám celou řadu takto spokojených klientů.
Mastektomie    
  5 von 5 Sternen
“Mastektomie a rekonstrukce prsou Vysoké nad...”
27.10.2019 | MUDr. Radek Lhotský | Gesendet von Registrierter Benutzer aus Hradec Kralove, Tschechien (CZ)
Jsem teprve den po operaci u pana doktora Lhotského (provedeno ve Vysokém nad Jizerou) a můžu říct, že už nyní naprostá spokojenost. Jako první doktor můj problém skutečně pečlivě vyšetřil. Skrz potřebná vyšetření zjistil, kde přesně jsou uložená problematická tělesa a ta pak operativně odstranil. Jeho ochota najít včasný termín, cokoliv vysvětlit i milý přístup celého personálu ve Vysokém nad Jizerou mi usnadnil další pobyt v nemocnici. Konečně se cítím opět dobře a v pořádku. Za mě velké díky a rozhodně doporučuji všem, co si přejí nabýt znovu ztracené sebevědomí. Pan doktor je skutečně kapacita.
Bewerten