FORMÉ Clinic
Patientenerfahrungen und Empfehlungen
Bewertung anzeigen   Bewerten
Brustvergrößerung 67 Fettabsaugung 46 Augenlidstraffung 42 Bauchstraffung 39 Nasenkorrektur 34 Facelifting 27 Bruststraffung 16 Otoplastik (Ohrenkorrektur) 9 Brustverkleinerung 8 Bruststraffung mit Implantat 8 Tumeszenz Liposuktion 6 Oberlidstraffung 6 Mommy makeover 5 Gynäkomastie Behandlung 3 Oberarmstraffung 3 Schamlippenverkleinerung 3 Behandlung der Hyperhidrose 3 Water-jet– Liposuktion 3 BOTOX 2 Brustvergrößerung(Lipofilling) 2 Hautwucherungen entfernen 2 Hyaluronsäure – Faltenfüller 2  2 Halslifting 2 Mastektomie 2 Handchirurgie 1  1  1 Miniabdominoplastik 1 Nicht-invasive Behandlungen der ästhetischen Gynäkologie 1 Minilift - Lifestyle-Lifting 1 Nasennachkorrektur 1 Septoplastik 1 Lippenlifting 1 Unterlidstraffung 1 Karpaltunnelsyndrom 1  1  1 Narbenbehandlung 1 Herausnahme eines Implantats 1 Radiofrequenz Liposuktion 1 Gesichtsimplantate 1 Nicht-invasives Lifting 1 Regeneris 1 Lipofilling 1 Alle Kategorien
   
  5 von 5 Sternen
“Hotový zázrak”
07.10.2015 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Jana aus South Moravia, Tschechien (CZ)
Dobrý den, musím se podělit s mojí zkušeností. Navštívila jsem kliniku kvůli mým intimním partiím, nelíbil se mi celkově vzhled. Na internetu jsem si našla přístroj protége intima, který pomocí hlavice, která je na bázi vysokofrekvenčního ultrazvuku a s kterou vám přejíždí přes partie přímo působí na genitál. A výsledek se projevil hned po prvním sezení : zpevnění stydkých pysku celkové zrůžovění genitálu a to znovuobjevené libido. A taky bych řekla, že se dost povolily zatvrdlinky, které jsem měla po porodu a sex už není vůbec bolestivý. No pro mě hotový zázrak, škoda , že jsem o něm nevěděla dřive. Není to nikterak bolestivé a je potřeba podstoupit čtyři sezení nebo spíš ležení :-) Dělají to ve Formé na Václaváku. Určitě děvčata doporučuju je to bez jakékoliv bolesti a neinvazivní. :-)
   
  5 von 5 Sternen
“Jsem moc spokojená”
08.09.2015 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Jirina aus Central Bohemia, Tschechien (CZ)
Podstoupila jsem u pana doktora na Formé operaci intimních partií jsem velice spokojená, děkuji a vřele doporučuji. J.K.
Bewerten