FORMÉ Clinic
Patientenerfahrungen und Empfehlungen
Bewertung anzeigen   Bewerten
Brustvergrößerung 65 Augenlidstraffung 44 Fettabsaugung 44 Bauchstraffung 41 Nasenkorrektur 34 Facelifting 26 Bruststraffung 18 Bruststraffung mit Implantat 9 Otoplastik (Ohrenkorrektur) 9 Tumeszenz Liposuktion 7 Brustverkleinerung 7 Oberlidstraffung 5 Mommy makeover 5 Schamlippenverkleinerung 3 Gynäkomastie Behandlung 3 Oberarmstraffung 3 Behandlung der Hyperhidrose 3 BOTOX 2 Brustvergrößerung(Lipofilling) 2  2 Hautwucherungen entfernen 2 Halslifting 2 Mastektomie 2 Water-jet– Liposuktion 2 Radiofrequenz Liposuktion 1 Handchirurgie 1 Nasennachkorrektur 1 Minilift - Lifestyle-Lifting 1 Miniabdominoplastik 1  1  1 Septoplastik 1 Nicht-invasive Behandlungen der ästhetischen Gynäkologie 1  1 Unterlidstraffung 1 Gesichtsimplantate 1 Regeneris 1 Hyaluronsäure – Faltenfüller 1 Karpaltunnelsyndrom 1 Nicht-invasives Lifting 1  1 Lippenlifting 1 Lippenaufbau (Hyaluronsäure) 1 Narbenbehandlung 1 Faltenbehandlung 1 Lipofilling 1 Alle Kategorien
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“Very happy with my breast reduction”
25.04.2022 | MUDr. Tomáš Beneš | Gesendet von Georgia aus Bristol, City of, England (GB)
After years of hesitation, I had breast reduction surgery. I couldn't have chosen a better doctor. I finally have smaller breasts that are amazing. My back and neck pain are gone and especially shopping for a new bra is fun:-)
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“My experience with Forme clinic was fantastic. ”
08.04.2022 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Eireann aus Cork, Irland (IE)
The doctor, nurses and everyone who works there have been amazing. I felt safe and comfortable there. The result after my breast reduction could not have been better. The recovery was smooth and my breasts healed quickly. I love my new size.
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“I underwent breasts reduction with Dr Benes in...”
16.12.2021 | MUDr. Tomáš Beneš | Gesendet von Nancy aus London, City of, England (GB)
I underwent breasts reduction with Dr Benes in February this year. I am very happy with the result. The whole staff, including the doctor, are great. I was very scared but the doctor helped me get rid of the fear of anaesthesia and the whole operation with his human approach. I only regret that I didn't make a decision before. My big thanks to the doctor and the nurses.
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“Staff and nurses were very helpful”
14.09.2021 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Registrierter Benutzer aus South Moravia, Tschechien (CZ)
Staff and nurses were very helpful and managed everything well. I highly recommend Dr Bayer who is a great surgeon that listens to you so well.
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“Breast Reduction with MUDr. J. Bayera”
25.05.2021 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Registrierter Benutzer aus Prague, Tschechien (CZ)
After several years of deciding on surgery, I contacted MUDr. J. Bayer with a request to shrink my bust. Even after the first consultation, I knew that I would be in good hands, because I had not met such a nice and empathetic doctor for a long time, and moreover, the reputation of a very skilful doctor passed over him. What more could the patient wish for before the procedure :-). The procedure went smoothly, all the staff at the Formé Clinic is very, really very accommodating, there is a nice home atmosphere, the rooms are luxuriously furnished and I felt more like on vacation and not like a clinic. Every day I could choose food from several menus, and I must say that it cooks really well :-). The nurses kept checking me during my stay, still wondering if I needed something and how I felt. The next day after the operation, my drains were removed and I first saw the result of Dr. J. Bayer's work. The doctor has really golden hands, because what I saw moved me to tears. On the third day, I left the clinic with instructions on how to take care of new breasts, a new compression bra and a package in which I received medication and supplies for proper healing (Text translated with Google, original text below). Po několikaletém rozhodování k operaci jsem oslovila MUDr. J. Bayera s prosbou změnšení mého poprsí. Již po první konzultaci jsem věděla , že budu v dobrých rukách, protože tak milého a empatického doktora jsem dlouho nepotkala a navíc ho přecházela pověst lékaře velmi šikovného. Co víc si může pacientka před zákrokem přát :-). Zákrok proběhl bez komplikací, veškerý personál na Formé Clinic je velmi, opravdu velmi vstřícný, panuje zde milá domácí atmosféra, pokoje jsou luxusně zařízené a já jsem se zde cítila spíš jako na dovolené a ne jako na klinice. Každý den jsem si mohla vybrat jídlo z několika nabídek , a musím říct, že vaří opravdu skvěle :-). Sestřičky mě během pobytu chodili neustále kontrolovat , stále se zajímaly zda něco nepotřebuji a jak mi je. Druhý den po operaci mi vyndali dreny a já jsem prvně spatřila výsledek práce pana doktora J. Bayera. Pan doktor má opravdu zlaté ruce, protože to co jsem viděla mě dojalo až k slzám. Třetí den jsem odcházela z kliniky s poučením jak se o nová prsa starat, s novou kompresní podprsenkou a s balíčkem , ve kterém jsem dostala léky a potřeby k řádnému zahojení. Dnes jsem 3 měsíce po operaci , sportuji, volně dýchám , mohu se obléknout jak chci, ale hlavně ....jsem šťastná, a za to Vám milý pane doktore budu děkovat celý život. Takže ještě jednou .....velký dík pane doktore J. Bayere :-) a Formé Clinic mohu velice doporučit.
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“In der Forme Klinik ”
16.03.2021 | MUDr. Tomáš Beneš | Gesendet von Registrierter Benutzer aus Thüringen, Deutschland (DE)
In der Forme Clinik unterzog ich mich einer Kombination Op, ich war ein bisschen besorgt über zwei Eingriffe gleichzeitig, aber es hat sich gelohnt. Ich danke noch mal Dr.Beneš für eine tolle Arbeit. Ich bin sehr glücklich, ich liebe meine neue Körper .
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“Highly recommended Formé Clinic! Amazing...”
18.06.2019 | MUDr. Tomáš Beneš | Gesendet von Sarah aus Gloucestershire, Wiltshire and Bristol/Bath area, England (GB)
After extensive research I chose Forme Clinic for my surgery. Dr Bennes saw pictures of my breasts and tummy and recommended extensive breast reduction (I was a 38GG bra size), lipo and tummy tuck. The medical team is amazing, really kind and willing to answer every question however small. Surgery went well and I spent 3 nights at the clinic followed by 2 nights at Forme Apartments, before my flight home (2 hour flight). I am now 11 days post surgery and the results are already amazing. My tummy improves every day and my breasts are now a B/C cup and hold up on their own! Gone are the huge M&S scaffolding bra's! The recovery so far has been uncomfortable but not painful. It's difficult to get around when unable to stand up straight and I have been really tired. But, I would recommend both the clinic, the apartments and the medical team - all without fault! Don't hesitate to go abroad - the prices are better, the care is better and the clinic and apartments give you comfortable medical and after care.
Brustverkleinerung    
  5 von 5 Sternen
“Ochotný,diskrétní,vstřícný personál”
17.11.2014 | MUDr. Tomáš Beneš | Gesendet von Registrierter Benutzer aus Central Bohemia, Tschechien (CZ)
Pro zákrok jsem se rozhodla po delším rozhodování. Nadměrná velikost prsou mi asi nejvíce vadila při sportu. I přes to,že jsem hodně zhubla,velikost prsou zůstala bohužel stejná.Po úvodní konzultaci,která byla velmi podrobná,jsem si domluvila termín operace a na recepci si dohodla,co vše je před operací potřeba.Při nástupu na operaci probíhalo vše hladce.Velmi příjemné recepční mi daly vyplnit dotazník a souhlasy ohledně operace.Sestřičky jsou zde velmi sympatické a hlavně ochotné.Pracuji ve zdravotnictví a i jako pacient jsem prošla několika nemocnicemi. Vím,že takovéto chování by mělo být všude,ale bohužel v dnešní době tomu tak není. Anesteziolog se mnou před operací vše probral.Pak přišel MUDr.Beneš,proměřil a nakreslil fixou,kde bude operace probíhat. Ještě jednou se ujistil,že vše rozumím. Má operace trvala asi dvě hodiny. Celková narkóza i operace proběhla bez komplikací. Bolesti jsem měla minimální,jelikož sestřičky pravidelně kontrolují váš stav,tlak a hlavně,zda nemáte bolesti. Pokud jsem řekla,že mě to začíná trochu bolet,hned jsem dostala něco proti bolesti. Samozřejmě mi vždy řekly,co mi dávají a proč. Od druhého dne,jsem žádné léky proti bolesti nepotřebovala.Drény se vytahují další den po operaci. Je to jen chvilková nepříjemnost.V ceně zákroku je samozřejmě stahovací podprsenka,kterou je potřeba nosit minimálně měsíc celý den,kromě sprchování.Cena je konečná,ať jste hospitalizované den,dva nebo jak váš zdravotní stav vyžaduje.Strava je nadstandartní,kdy máte například k obědu výběr ze šesti jídel.Zdravotní personál je velmi ochotný,vstřícný. Domů jsem dostala taštičku se sterilními čtverci,desinfekcí,léky proti otokům a antibiotiky. Po týdnu jsem šla na kontrolu a na další jdu za dva měsíce.Jsem velmi spokojená už teď. I když asi konečná podoba bude nejdříve za šest měsíců. Tuto kliniku můžu vřele doporučit.
Bewerten