MUDr. Tomáš Beneš
Recenze a doporučení pacientů
Zobrazit recenze   Ohodnotit
Zvětšení prsou 12 Abdominoplastika 10 Liposukce 8 Zmenšení prsou 5 Modelace prsou s augmentací 2 Zvětšení prsou – lipofilling 2 Liposukce tumescentní 2 Operace gynekomastie 1 Mommy makeover 1 Miniabdominoplastika 1 Labioplastika 1 Všechny kategorie
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)    
  5 z 5 hvězdiček
“Modelace prsou implantáty”
24.5.2019 | Zasláno od prcek z Ústecký kraj, Česká republika (CZ)
dne 9.5.19 jsem podstoupila plastickou operaci u p. MUDr. Beneše, kterého musím moc pochválit za jeho skvělý přístup a odvedenou práci. Zároveň bych chtěla touto cestou moc poděkovat sestřičkám za jejich přístup k pacientovi, který byl naprosto úžasný. Každému bych doporučila tuto kliniku, která je naprosto skvělá.
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)    
  5 z 5 hvězdiček
“Modelácia a augmentácia prsníkov”
18.4.2017 | Zasláno od Morzulka z Niedersachsen, Německo (DE)
Bola som operovaná na Slovensku. Jedným slovom úžasný lekár. Po dvojročnom dojčení mi zostala len masa kože a pán doktor zo mňa opäť urobil ženu. Výkon: modelácia a následne augmentácia prsníkov. Bolesti boli 2 až 3 dni, teraz som 6ty deň po a cítim sa výborne. Každým dňom lepšie a lepšie. Vrelo odporúčam p. doktora Tomiho Beneša, nadštandarný prístup a ruky umelca v oblasti plastiky!!!
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)    
  5 z 5 hvězdiček
“Po porodu jsem byla doslova nešťastná se svojí...”
14.11.2016 | Zasláno od mery z Jihomoravský kraj, Česká republika (CZ)
Po porodu jsem byla doslova nešťastná se s vojí postavou. Jednak prsa byla jak vycuclá psí ouška a taky mi zbyl na břiše pěknej špek i ze zadu na bokách. No fakt hrůza, cejtila jsem se vyloženě hnusná a hlavně, že už nemůžu být ani za mák přitažlivá. Probrouzdala jsem celý internet a na stránkách Formé clinic jsem narazila, že nabízí zákrok, kterej bych chtěla podstoupit a to úpravu prsou a taky liposukce během jednoho zákroku a taky se tak stalo. Teď procházím rekonvalescencí, jsem měsíc pozákroku a můžu říct , že těch peněz vůbec nelituju. Fakt se začínám cejtit zase dobře a hezky. Bála jsem se jestli to nebude veliký zásah, nechat si udělat dvě věci naráz, ale jsem ráda. Trochu bylo nepříjemné vytekání liposukčního roztoku po zákroku, ale je to spíš otázka komfortu. No jsou tam opravdu šikovní. Jmenovitě bych chtěla poděkovat panu doktorovi Benešovi za skvěle odvedený zákrok. Taky sálové sestřičce Terezce Čančíkové za velkou podporu a všem sestřičkám, které se u mě vystřídaly na pokoji po zákroku.
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)    
  5 z 5 hvězdiček
“Abdominoplasty, breast lift and augmentation...”
18.9.2015 | Zasláno od Gal z London, City of, Velká Británie (GB)
Everyone I met at the clinic on the day my surgery played a monumental part in making me feel safe and relaxed about my decision to undergo cosmetic surgery in Prague. Customer satisfaction is in the heart of everything they do and the care, respect and attention doesn't end when your surgery does. I attended the Forme Clinic for abdominoplasty, breast augmentation with a lift and liposuction. During my consultation with the wonderful Dr Benes it was mutually decided that I would get 460 cc Nagor, round, smooth, moderate projection implants. I was so happy to hear that he wasn't going to perform a lift and instead he corrected my drooping constricted breasts by skillfully using the sub-pectoral placement of the implants. This has given me full round perky beautiful breasts without any unsightly scars. Dr Benes also sculpted my new abdomen by performing a beautiful and surprisingly painless tummy tuck, my body was further contoured using liposuction of the flanks, hips and upper abdomen. For the first time in my life I have a body I can be proud of Thank you Dr Benes and the Forme clinic, you changed my life for the better.
Přidat recenzi