MUDr. Miloš Križko
Recenze a doporučení pacientů
Zobrazit recenze   Ohodnotit
Zvětšení prsou 31 Abdominoplastika 6 Zmenšení prsou 5 Modelace prsou s augmentací 5 Modelace prsou 5 Liposukce 3 Operace očních víček 3 Plastická operace paží 2 Plastika nosu 2 Výměna implantátu 1 Operace horních víček 1 Estetické operace přednoží 1 Vyjmutí implantátu 1 Laserová liposukce - SlimLipo 1 Všechny kategorie
Plastická operace paží    
  5 z 5 hvězdiček
“Liposukce a modelace paží”
15.4.2020 | Zasláno od Nancy50 z Plzeňský kraj, Česká republika (CZ)
U pana doktora Križka jsem absolvovala modelaci paží s liposukcí letos v únoru a pana doktora mohu jen a jen doporučit. Jak s výsledkem tak s jeho "lidským" přístupem jsem byla velmi spokojená. Po celou dobu mi vždy vše podrobně a trpělivě vysvětlil, což jen dokládá o jeho profesionalitě. Touto cestou bych mu chtěla poděkovat za skvěle odvedený výkon a výborný výsledek operace. Ráda se do jeho péče svěřím i příště.
Plastická operace paží    
  5 z 5 hvězdiček
“Perfekte Oberarmstraffung ”
17.4.2020 | Zasláno od Gahi z Bayern, Německo (DE)
Ich hatte meine Oberarmstraffung am 18.02.2020. Dr. Krizko ist ein super plastischer Chirurg. Ich bin froh ihn gefunden zu haben. Er ist nett, freundlich und überaus kompetent. Meine Bekannten (Ärzte) fanden seine Arbeit ebenfalls toll. Meine Oberarme sind perfekt geworden. Ich würde bzw werde immer wieder zu Dr Milos Krizko gehen. Der Ablauf in der Swiss med Klinik in Plana war ebenfalls reibungslos. Die Schwestern und das gesamte Personal sind freundlich und bemüht es einem so schön wie möglich zu machen.
Přidat recenzi