MUDr. Tomáš Beneš
Recenze a doporučení pacientů
Zobrazit recenze   Ohodnotit
Zvětšení prsou 11 Abdominoplastika 10 Liposukce 7 Zmenšení prsou 4 Modelace prsou s augmentací 4 Zvětšení prsou – lipofilling 2 Liposukce tumescentní 2 Operace gynekomastie 1 Mommy makeover 1 Water-jet liposukce 1 Miniabdominoplastika 1 Labioplastika 1 Všechny kategorie
Zmenšení prsou    
  5 z 5 hvězdiček
“Ochotný,diskrétní,vstřícný personál”
17.11.2014 | Zasláno od Registrovaný uživatel z Středočeský kraj, Česká republika (CZ)
Pro zákrok jsem se rozhodla po delším rozhodování. Nadměrná velikost prsou mi asi nejvíce vadila při sportu. I přes to,že jsem hodně zhubla,velikost prsou zůstala bohužel stejná.Po úvodní konzultaci,která byla velmi podrobná,jsem si domluvila termín operace a na recepci si dohodla,co vše je před operací potřeba.Při nástupu na operaci probíhalo vše hladce.Velmi příjemné recepční mi daly vyplnit dotazník a souhlasy ohledně operace.Sestřičky jsou zde velmi sympatické a hlavně ochotné.Pracuji ve zdravotnictví a i jako pacient jsem prošla několika nemocnicemi. Vím,že takovéto chování by mělo být všude,ale bohužel v dnešní době tomu tak není. Anesteziolog se mnou před operací vše probral.Pak přišel MUDr.Beneš,proměřil a nakreslil fixou,kde bude operace probíhat. Ještě jednou se ujistil,že vše rozumím. Má operace trvala asi dvě hodiny. Celková narkóza i operace proběhla bez komplikací. Bolesti jsem měla minimální,jelikož sestřičky pravidelně kontrolují váš stav,tlak a hlavně,zda nemáte bolesti. Pokud jsem řekla,že mě to začíná trochu bolet,hned jsem dostala něco proti bolesti. Samozřejmě mi vždy řekly,co mi dávají a proč. Od druhého dne,jsem žádné léky proti bolesti nepotřebovala.Drény se vytahují další den po operaci. Je to jen chvilková nepříjemnost.V ceně zákroku je samozřejmě stahovací podprsenka,kterou je potřeba nosit minimálně měsíc celý den,kromě sprchování.Cena je konečná,ať jste hospitalizované den,dva nebo jak váš zdravotní stav vyžaduje.Strava je nadstandartní,kdy máte například k obědu výběr ze šesti jídel.Zdravotní personál je velmi ochotný,vstřícný. Domů jsem dostala taštičku se sterilními čtverci,desinfekcí,léky proti otokům a antibiotiky. Po týdnu jsem šla na kontrolu a na další jdu za dva měsíce.Jsem velmi spokojená už teď. I když asi konečná podoba bude nejdříve za šest měsíců. Tuto kliniku můžu vřele doporučit.
Zmenšení prsou    
  5 z 5 hvězdiček
“Very happy with my breast reduction”
25.4.2022 | Zasláno od Georgia z Bristol, City of, Velká Británie (GB)
After years of hesitation, I had breast reduction surgery. I couldn't have chosen a better doctor. I finally have smaller breasts that are amazing. My back and neck pain are gone and especially shopping for a new bra is fun:-)
Zmenšení prsou    
  5 z 5 hvězdiček
“I underwent breasts reduction with Dr Benes in...”
16.12.2021 | Zasláno od Nancy z London, City of, Velká Británie (GB)
I underwent breasts reduction with Dr Benes in February this year. I am very happy with the result. The whole staff, including the doctor, are great. I was very scared but the doctor helped me get rid of the fear of anaesthesia and the whole operation with his human approach. I only regret that I didn't make a decision before. My big thanks to the doctor and the nurses.
Zmenšení prsou    
  5 z 5 hvězdiček
“In der Forme Klinik ”
16.3.2021 | Zasláno od Registrovaný uživatel z Thüringen, Německo (DE)
In der Forme Clinik unterzog ich mich einer Kombination Op, ich war ein bisschen besorgt über zwei Eingriffe gleichzeitig, aber es hat sich gelohnt. Ich danke noch mal Dr.Beneš für eine tolle Arbeit. Ich bin sehr glücklich, ich liebe meine neue Körper .
Zmenšení prsou    
  5 z 5 hvězdiček
“Highly recommended Formé Clinic! Amazing...”
18.6.2019 | Zasláno od Sarah z Gloucestershire, Wiltshire and Bristol/Bath area, Velká Británie (GB)
After extensive research I chose Forme Clinic for my surgery. Dr Bennes saw pictures of my breasts and tummy and recommended extensive breast reduction (I was a 38GG bra size), lipo and tummy tuck. The medical team is amazing, really kind and willing to answer every question however small. Surgery went well and I spent 3 nights at the clinic followed by 2 nights at Forme Apartments, before my flight home (2 hour flight). I am now 11 days post surgery and the results are already amazing. My tummy improves every day and my breasts are now a B/C cup and hold up on their own! Gone are the huge M&S scaffolding bra's! The recovery so far has been uncomfortable but not painful. It's difficult to get around when unable to stand up straight and I have been really tired. But, I would recommend both the clinic, the apartments and the medical team - all without fault! Don't hesitate to go abroad - the prices are better, the care is better and the clinic and apartments give you comfortable medical and after care.
Přidat recenzi