FORMÉ Clinic
Patientenerfahrungen und Empfehlungen
Bewertung anzeigen   Bewerten
Brustvergrößerung 65 Augenlidstraffung 44 Fettabsaugung 44 Bauchstraffung 41 Nasenkorrektur 34 Facelifting 26 Bruststraffung 18 Bruststraffung mit Implantat 9 Otoplastik (Ohrenkorrektur) 9 Tumeszenz Liposuktion 7 Brustverkleinerung 7 Oberlidstraffung 5 Mommy makeover 5 Schamlippenverkleinerung 3 Gynäkomastie Behandlung 3 Oberarmstraffung 3 Behandlung der Hyperhidrose 3 BOTOX 2 Brustvergrößerung(Lipofilling) 2  2 Hautwucherungen entfernen 2 Halslifting 2 Mastektomie 2 Water-jet– Liposuktion 2 Radiofrequenz Liposuktion 1 Handchirurgie 1 Nasennachkorrektur 1 Minilift - Lifestyle-Lifting 1 Miniabdominoplastik 1  1  1 Septoplastik 1 Nicht-invasive Behandlungen der ästhetischen Gynäkologie 1  1 Unterlidstraffung 1 Gesichtsimplantate 1 Regeneris 1 Hyaluronsäure – Faltenfüller 1 Karpaltunnelsyndrom 1 Nicht-invasives Lifting 1  1 Lippenlifting 1 Lippenaufbau (Hyaluronsäure) 1 Narbenbehandlung 1 Faltenbehandlung 1 Lipofilling 1 Alle Kategorien
Hyaluronsäure – Faltenfüller    
  5 von 5 Sternen
“Zvětšení rtů pomocí kyseliny hya.”
11.11.2018 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Pítra aus Prague, Tschechien (CZ)
Forme Clinic jsem navstivila pred mesicem kdy jsem podstupovala zvetseni rtu pomoci kyseliny...vsechny byli mily a usmevavy...pan doktor byl velmi jemny co se práce týče..zakrok me da se rict me vubec nebolel , mela jsem z toho strach ale nemela jsem duvod..:)
Hyaluronsäure – Faltenfüller    
  5 von 5 Sternen
“Výplň kyselinou hyaluronovou mezi obočím”
22.05.2017 | MUDr. Petr Jan Vašek | Gesendet von ZuzanaN aus Prague, Tschechien (CZ)
Ve Formé Clinic mne zahrnuli naprosto dokonalou péčí od začátku až do konce. Už od vstupu na recepci se na mne všichni usmívali a má nervozita ze zákroku, který mne čekal, byla pryč. Pan doktor Vašek mi nejdříve vše vysvětlil a doporučil nejvhodnější řešení - výplň kyselinou hyaluronovou v kombinaci s aplikací botoxu v oblasti čela. Mezi obočím jsem měla opravdu hlubokou vrásku, na kterou jen botox nestačí. Výsledek je úžasný. Konečně už se "nemračím" a jsem moc spokojená. Děkuji celému týmu Formé Clinic.
Bewerten