FORMÉ Clinic
Patientenerfahrungen und Empfehlungen
Bewertung anzeigen   Bewerten
Brustvergrößerung 65 Fettabsaugung 47 Augenlidstraffung 45 Bauchstraffung 39 Nasenkorrektur 34 Facelifting 27 Bruststraffung 17 Otoplastik (Ohrenkorrektur) 9 Bruststraffung mit Implantat 9 Brustverkleinerung 7 Tumeszenz Liposuktion 6 Mommy makeover 5 Oberlidstraffung 4 Behandlung der Hyperhidrose 3 Oberarmstraffung 3 Schamlippenverkleinerung 3 Gynäkomastie Behandlung 3 Brustvergrößerung(Lipofilling) 2 BOTOX 2  2 Hautwucherungen entfernen 2 Water-jet– Liposuktion 2 Unterlidstraffung 1 Handchirurgie 1  1 Hyaluronsäure – Faltenfüller 1  1  1 Miniabdominoplastik 1 Minilift - Lifestyle-Lifting 1 Nasennachkorrektur 1 Nicht-invasive Behandlungen der ästhetischen Gynäkologie 1  1 Karpaltunnelsyndrom 1 Lippenlifting 1 Lippenaufbau (Hyaluronsäure) 1 Narbenbehandlung 1 Herausnahme eines Implantats 1 Halslifting 1 Radiofrequenz Liposuktion 1 Gesichtsimplantate 1 Brustrekonstruktion 1 Nicht-invasives Lifting 1 Mastektomie 1 Regeneris 1 Septoplastik 1 Lipofilling 1 Alle Kategorien
Hyaluronsäure – Faltenfüller    
  5 von 5 Sternen
“Zvětšení rtů pomocí kyseliny hya.”
11.11.2018 | FORMÉ Clinic | Gesendet von Pítra aus Prague, Tschechien (CZ)
Forme Clinic jsem navstivila pred mesicem kdy jsem podstupovala zvetseni rtu pomoci kyseliny...vsechny byli mily a usmevavy...pan doktor byl velmi jemny co se práce týče..zakrok me da se rict me vubec nebolel , mela jsem z toho strach ale nemela jsem duvod..:)
Hyaluronsäure – Faltenfüller    
  5 von 5 Sternen
“Výplň kyselinou hyaluronovou mezi obočím”
22.05.2017 | MUDr. Petr Jan Vašek | Gesendet von ZuzanaN aus Prague, Tschechien (CZ)
Ve Formé Clinic mne zahrnuli naprosto dokonalou péčí od začátku až do konce. Už od vstupu na recepci se na mne všichni usmívali a má nervozita ze zákroku, který mne čekal, byla pryč. Pan doktor Vašek mi nejdříve vše vysvětlil a doporučil nejvhodnější řešení - výplň kyselinou hyaluronovou v kombinaci s aplikací botoxu v oblasti čela. Mezi obočím jsem měla opravdu hlubokou vrásku, na kterou jen botox nestačí. Výsledek je úžasný. Konečně už se "nemračím" a jsem moc spokojená. Děkuji celému týmu Formé Clinic.
Bewerten